Yaşam

Camdaki Kız 57. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 57. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 57. fragman ne zaman çıkar?

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız yeni kısmı bugün başlayacak. Camdaki Kız canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler Camdaki Kız canlı izleme linki, Camdaki Kız 56. kısım canlı izle, aratmaları yapıyor. Camdaki Kız 57. kısım fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni dönem yeni kısım fragmanı çıktı mı?

CAMDAKİ KIZ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Camdaki Kız her hafta Perşembe günleri saat 20:00 ‘da Kanal D’de yayınlanıyor.

CAMDAKİ KIZ 57. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Camdaki Kız yeni kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Bugünkü yeni kısmın akabinde 57. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor.

CAMDAKİ KIZ 56. KISIM FRAGMANI İZLE!

CAMDAKİ KIZ SON KISIMDA NELER OLDU?

Camdaki Kızı dizi 55. Kısımda Selen, Nalan ve Hayri’yi takip ediyor. 3 Kasım Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D’de! Camdaki Kız 55. Kısmıyla yeni kısmıyla ekrana geldi. Camdaki Kız 55. Kısım full izle! Camdaki Kız son kısımda Nalan’ın öz babasının ortaya çıkması Feride’nin hayatını alt üst ediyor.

Feride, Nalan’ın öz babası Metin’in yıllar sonra ortaya çıkıp kızıyla görüşmek istediğini söylemesi üzerine kötüleşir. Nalan, Selen’in sorgusundan kaçarken annesinin fenalaşmasıyla şoke olur. Feride, Metin’in Nalan’a ulaşmaması için nasıl bir plan yapacak? Nalan ve Hayri’nin çamurlu ayakkabılarıyla gören Selen, ortalarında bir şeyler olduğunu sezer. Selen, Muzo’ya Nalan ile Hayri’nin ortasında bir şey olabileceğini söyler. Muzo, Nalan’ı ele verecek mi?

Cana, Sedat’ın umursamaz tutumlarına öfkelenir ve Nalan’a her şeyi anlatmak için harekete geçer. Sedat, Cana’nın Nalan’la konuşmasını engellemek için adeta yalvarır. Sedat, en sonunda çareyi Cana’ya Nalan’la boşanacağını söylemekle bulur. Sedat’ın bu atağı Cana’yı durdurabilecek mi? Nalan, konaktaki tüm dertlerden uzak yalnızca Hayri’yle vakit geçirmek ister ve soluğu Hayri’nin evinde alır. Selen’in Nalan ve Hayri konusundaki kuşkuları onu Hayri’nin evine götürür. Nalan, Selen’e Hayri’nin evinde mi yakalanacak?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de…

CAMDAKİ KIZ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Camdaki Kız 56. Kısım 2. Fragmanı yayında! Camdaki Kız 10 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni kısım 2. fragmanı yayınlandı! Nalan, gebe mi?

Sedat, Nalan’la gazetecilere mutluluk pozları verirken, bebek haberi gündeme bomba gibi düşüyor. Gülcihan, Feride’nin Nalan’ın öz annesi olmadığını bildiğini Feride’ye söylüyor. Hayri ise kaygı içinde Nalan’a gebe olup olmadığını soruyor.

Camdaki Kız yeni kısmıyla Perşembe 20.00’da Kanal D’de!

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik : Nalan İpekoğlu Koroğlu

Feyyaz Şerifoğlu : Sedat Koroğlu

Enis Arıkan : Muzaffer Koroğlu (Muzo)

Selma Ergeç : Selen Koroğlu

Nur Sürer : Feride İpekoğlu

Şerif Erol : Adil İpekoğlu

Devrim Yakut : Gülcihan Koroğlu

Tamer Levent : Rafet Koroğlu

Hande Ataizi : Cana Yalçın

Tuğrul Tülek : Levent

CAMDAKİ KIZ KONUSU NE?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu