Haber

Yasak Elma 174. Bölüm 1. Fragman | Herkes Gelinliğini Karıştırsın!

#Yasak Elma #EdaEce #ŞevvalSam

Yasak Elma 174. Bölüm 1 Fragmanı | Herkes Gelinliğini Karıştırsın!

Yıldız, Julia ve Doğan’ın ilişkisini bitirmeye kararlıdır ve Doğan’a içinde bulunduğu durumu anlatır. Doğan, ne kadar uğraşırsa uğraşsın Yıldız’ı vazgeçiremeyeceğini anlar ve bir karar verir. Handan geri dönerek Selim’i bitirmek için harekete geçti. Ancak Selim’in kimsenin bilmediği bir müttefiki olacaktır.

Hasan Ali’nin evindeki patlamanın üzerinden altı ay geçti. Patlamanın ardından Nadir ve Yıldız yaralanırken, Hasan Ali hayatını kaybetti. Yapılan incelemenin ardından bombalamayı Hasan Ali’nin düşmanlarının gerçekleştirdiği anlaşıldı ve olay kapandı.

Babasının ani ölümü nedeniyle bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la ilişkisi çok kötüdür. Yıldız, kocasıyla barışmak için elinden geleni yapar.

Bu sırada cemiyetin genç, güzel ve yeni gözdesi Kumru Yıldırım yandaki konağa taşınmıştır. Kumru, ünlü iş adamı Doğan Yıldırım’ın tek kızıdır. Doğan kızını bir bebek gülü ile büyüttü ve onu çok şımarttı. Yurt dışında eğitimini tamamlayan Kumru, İstanbul’a döner dönmez babasına ait olan yalıya yerleşir.

Kumru güzel, modern, umursamaz ve özgüvenlidir. Babasının imkanları, kendi fiziki özellikleri, eğitimi ve alt yapısı sayesinde kimsenin işine karışmayan bir kadındır.

Yıldız, sosyete ve moda dergilerinin her zaman kapağında olan Kumru’yu kendisine rol model alır.

Zehra Amerika’ya yerleşmiştir. Nadir ise patlamanın ardından iyileşen Kaya ile Londra’ya taşınır. İlişkileri bir süre çok mutlu ilerlese de zamanla monotonlaşmaya başlar. Seçkin, Londra’da sıradan bir kadın olmaktan mutlu değildir. Uzun tartışmalardan sonra çift yollarını ayırmaya karar verir. Hasan Ali’nin vefatından sonra Çağatay yaşadığı bunalımdan dolayı işle ilgilenmez oldu ve şirket kötü bir duruma düştü.

Ender Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve holdingin sallanan durumunu kurtarmaktır.

Ender, İstanbul’daki hayatına hızlı bir dönüş yaparken Yıldız, Çağatay’ı yeniden kazanmak için acele ediyor.

OYUNCULAR: Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yıldız, Murat Aygen, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Şebnem Dönmez, Vildan Vatansever, Bahtiyar Memili.

ETİKET

YAPIM: MY MEDIAAPIM

Yapımcı: FATİH AKSOY

YÖNETMEN: ECE ERDEK KOÇOĞLU

HİKAYE & SENARYO: MELİS CİVELEK – ZEYNEP GÜR

UYGULAYICI ÜRETİCİ: ŞELALE BASKI

#Yasak Elma #EdaEce #ŞevvalSam #YıldızArgun

Kaynak: DailyMotion.com/TV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu