Yaşam

Sipahi’yi canlı izle! TV Sipahi 5. bölüm canlı izle! Sipahi yeni bölümde neler olacak? Sipahi’nin son bölümünde neler yaşandı? Show TV 9 Ocak’ı canlı izle!

Sipahi CNP Sinema imzalı, ilk bölümü 12 Aralık 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlendiği, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, başrollerini Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın paylaştığı aksiyon ve zeka Türk televizyon dizisidir. Sipahi’yi canlı izle! TV Sipahi 5. bölüm canlı izle! Sipahi yeni bölümde neler olacak? Sipahi’nin son bölümünde neler yaşandı? Show TV 9 Ocak’ı canlı izle!

SİPAHİ CANLI YAYINI NEREDEN İZLENİR?

Diziyi Show TV ekranlarından ya da Show TV’nin resmi internet sitesinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

SİPAHİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sipahi’nin 4. Bölümünde; Canan’ın Ali’ye olan merakı artar. Kim olduğundan emin olamaz ve sonunda Ali’nin peşine düşer. Ali ise Canan’a belli etmemek için elinden geleni yapar. Ancak Canan’ın da edindiği bilgilere ihtiyacı vardır. Bu yüzden Ali ve Canan arasında köşe kapmaca oyunu başlar. Ali ve Yıldırım ise Habtor’un planını bozmaya çalışır. Yıldırım ise kendi geçmişine dair yeni detaylar öğrenir. Davet ile tüm grup için olayların akışı hızlanır. Beklenmedik isimler, tanıdık yüzler ortaya çıkıyor. Yeni tanıdıkların yer alacağı bu bölümde heyecan her saniye artıyor.

Sipahi’nin son bölümü HD, rahat izlemelerde tek modül olarak sizlerle.

SİPAHİ’NİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Sipahi 5. Bölüm 2. Fragmanı yayında. Davet gecesinin ardından tansiyon giderek yükselirken Goran, acımasız planlarına hız kesmeden devam eder. Ali, İvan ve Habtor’un aynı masada olduğu anlar dikkat çekerken, silah sesleri heyecanı artırıyor. Çarpıcı gelişmeler merakla bekleniyor.

SİPAHİ KONUSU NEDİR?

Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Yönetici’ yapılanması Türkiye için açık bir tehdit haline geldi. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri yaşanıyor. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçiyor ve ülkenin en savunmasız noktaları Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden siber saldırılara maruz kalıyor. Bu karmaşık ve karmaşık düşman; Ayrıca ülke içinde çok çeşitli grupları aktif olarak kullanır. Milli İstihbarat Teşkilatının Sipahileri bu tehlikenin farkına varır ve hızlı tepki verir.

SIPAHI OYUNCULARI KİMDİR?

Kaan Yıldırım – Korkut Ali Türkoğlu

Özge Gürel – Canan Doğan

Kerem Alışık – Yıldırım Bozok

Sinan Tuzcu – Goran Losiç / Thomas Hartman

Erkan Bektaş – Habtor Bin Said

Başak Gümülcinelioğlu – Ezgi Sancaklı

Nurettin Sönmez – Kemal Yörükoğlu

Çağdaş Onur Öztürk – Yusuf Çetin

Serhat Nalbantoğlu – Alptekin Ala

Ece Dizdar – Narin

İsmail Düvenci

Selçuk Borak – Fahrettin

Emre Bulut – Cem Kaleli

Favori Okuyucu – Esra Çetin

Elit Andaç Çam – Meral Yörükoğlu

Zeynep Oymak – Elif Yıldız

Berrin Arısoy

haber-ivrindi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu