Haber

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, seçim çalışmalarını Silivri’de sürdürdü

CHP Küme Başkan Yardımcısı Engin Altay, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla toplantıya geldi, gençlerle sohbet etti ve onlarla bisiklet çeşidi yaptı. Altay14 Mayıs’ta buzdolabı değiştirdiğimiz gibi Tayyip Bey’i de değiştiriyoruz” dedi.

CHP Küme Başkan Yardımcısı Engin Altay, İstanbul’da seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dün Silivri’de esnaf ve vatandaşlarla bir toplantı yapıldı. Altay CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici ve Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, eski Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve Milletvekili adayı Cemal Doğan eşlik etti. Altay ve beraberindekiler, Silivri Uğur Mumcu Meydanı’nda esnaf ve vatandaşlarla görüşmeye geldi.

Meydanda gençlerle birlikte şarkılar söyledi, onlarla birlikte bisiklete bindi. Köy kahvesinde vatandaşların dertlerini dinleyen Altay, “Tayyip Bey’i 14 Mayıs’ta buzdolabını değiştirir gibi değiştiriyoruz.”

CHP Küme Başkan Yardımcısı, Silivri’deki görevi sırasında Akören Mahalle Muhtarı Hüseyin Ergin ve Kadıköy İlçe Muhtarı Mehmet Yeniçiftlik’i de ziyaret etti. Bölgenin sıkıntıları hakkında bilgi aldı ve taleplerini kaydetti.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu