Yaşam

Aslan Burçlarının En Asil ve Zarif Burç Olduğunu Kanıtlayan 11 Özelliği

Aslan burçlarının kendini beğenmiş olduğu söylenir meğer öz inançlı duruşları ve hep bakımlı görünümleri ile onları çekemeyen çoktur. Gelin birlikte Aslan burçlarının dikkat cazibeli özelliklerine bir bakalım…

11. Aslan burçları çok zevkli beşerler olurlar.

Gustosu olan bayanlar ve yeterli giyinen erkekler çoklukla Aslan burcudur. Dikkat edin etrafınızdaki hiçbir Aslan burcu makûs giyinmez. Daima en şık onlar olurlar, göze çarpan aksesuarlar kullanırlar. Bu özellikleri onları dikkat alımlı birisi yapar.

10. Şık ve nezaket sahibidirler.

Aslan burçları kaba olamayacak kadar sıktır. Kibarlıklarını o denli zarafetle sunarlar ki şaşıp kalırsınız. Adeta çocukluğunda adap dersi almış üzere davranırlar. Lüks yerleri ve önemli ortamları kaldıracak bir duruşları vardır.

9. Asil karakterlerdir.

Aslan burçları adeta bir asalet timsalidir. Onları hiç tanımasanız kraliyet ailesinden geldiklerini sanabilirsiniz.

8. Kararlı şahıslardır.

Kesin ve net çizgileri olan Aslan burçları ne de olsa sabit burçlardan bir adedidir. Kendinden emin bir formda son kelamı söylemek konusunda başarılıdırlar.

7. Öz inançları tamdır.

Aslan burcu denince aklınıza birinci olarak gelmesi gereken öz inançtır. Bu burcun beşerinin öz inancını zedelemek imkansızdır. Aslan burçları daima sağlam duruşlu ve gösterişli bireyler olurlar. Bunun ardında da kendine güveniyor olmaları yatar.

6. Her ortamda dikkatleri üzerlerine toplamayı başarırlar.

Aslan burçlarının tuhaf bir aurası vardır. Çekicilikleri adeta tavan yapmıştır. Şeytan tüyü, dedikleri bu olsa gerek… Hangi ortama girerlerse girsinler gözler onlara çevrilir.

5. Etrafları geniş olur.

Aslanların seveni de çoktur, düşmanı da… Onlar herkesle aralığını düzgün ayarlar ve böylelikle diplomatik bağlantılar kurmayı son derece profesyonel biçimde başarırlar. Bu huyları onlara her kısımdan etraf edinmelerine imkan sağlar.

4. Cana yakın insanlardır.

Samimiyetlerinden kuşku duyulmayacak bir burç da Aslan burcudur. Nazik ve anlayışlı davranışları ile hemencecik kaynaşıverirsiniz. Aslan burçları ile anlaşamamak çok zordur. Zira onlar daima güler yüzlüdür.

3. Mesleklerinde başarılı olurlar.

Sabit nitelikte bir burç olması nedeniyle Aslan burçları işlerinde ilerlemek ve kalıcı olmak konusunda başarılıdır. İşiyle isminden daima kelam ettirirler.

2. Önder şahıslardır.

Aslan burçları yöneticilik ve tertip mevzularında çok başarılı olabilir. Zira geniş bir etrafları ve doğuştan gelen sağlam bir hitabet yetenekleri vardır.

1. Doğuştan güzel/yakışıklıdırlar.

Aslan burcu çocukları çok şirin ve dışa dönük olurlar. Büyüdüklerinde de ateş kümesi bir burç oldukları için birebir çocuksu enerjiyi içlerinde barındırırlar. Bu, onlara sayısız dost ve ışıl ışıl bir hayat fırsatı sunar. Onların kalpleri ve yüzleri doğuştan hoştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu